Čtenářka.

Hlaváček, Karel (1874 - 1898)

Originální kresba tuší 19,3 x 12 m. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Na zadní straně pasparty napsáno Ignátem Herrmannem básníkovo jméno modrou pastelkou.

Čtenářka.

4 500 Kč (5 317 Kč)