Čtenářka.
Originální kresba tuší 19,3 x 12 m. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Na zadní straně pasparty napsáno Ignátem Herrmannem básníkovo jméno modrou pastelkou.
4 500 Kč (5 317 Kč)
4 500 Kč (5 317 Kč)