P.F. 1982 Věra a Dalibor Chatrní.
Arch papíru, uvnitř vložena koláž 15,5 x 22 cm. Signováno a datováno černým perem uprostřed.
Chagall IV, str. 35 - 36.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)