Dvůr.
Lept 18,2 x 11,6 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce, nedatováno. Tisk na ručním papíře. Vydal SČGU Hollar. Slepotiskové razítko dole uprostřed.
Chagall V., str. 263 - 264.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
Dražitel č.19, 26. 10. 2018 14:54