Leoš Janáček.

Kuklík, Ladislav (1947)

Kombinovaná technika 14 x 14 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Kuklík 76. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.

Chagall VI., str. 433 - 434.

Leoš Janáček.

500 Kč (591 Kč)