Ex libris Milan Dvořáček. Houslista.
Dřevoryt s podtiskem 15,4 x 11,5 cm. Signováno vlevo dole v desce. Nedatováno. Rok 1939.
Paulus 36.
28. 10. 2018 00:07
28. 10. 2018 00:07
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:52