Ex Libris Ing. F.M. Klicman. Malíř.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Barevný dřevoryt 13 x 8,9 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1941.

Paulus 102.

500 Kč (591 Kč)