Ex Libris Ing. F.M. Klicman. Malíř.
Barevný dřevoryt 13 x 8,9 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1941.
Paulus 102.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)