(vazba) Loupežník Selivan.

Leškov, Nikolaj Semjonovič (1830 - 1894)

Brno, Jan V. Pojer, 1948. Atlantis svazek 73. OBr., karton s aplikovaným dřevorytem, ručně šitý kapitálek, kartonové pouzdro s okýnkem. 133 (1) s. Vázala Eva Tobišková, IV/2007. Signováno a datována v tiráži tužkou. Přeložil Josef Heyduk. Dřevoryty Michael Florian. Typografická úprava František Balcar. Kromě běžného vydání vyšlo 500 číslovaných výtisků na similijapanu. Tento výtisk nečíslován.

Bubla 6413.

První vydání. Výborný stav.

Loupežník Selivan.

Bibliofilie, Umělecká vazba

500 Kč (591 Kč)