(vazba) Putování s oslicí do hor.
Brno, Jan V. Pojer, 1948. Atlantis svazek 71. OBr., karton s aplikovaným dřevorytem, ručně šitý kapitálek, papírová obálka vevázána. Kartonové pouzdro s okýnkem. 180 (7) s. Vázalaa Eva Tobišková, vazba I IV/2007. Signováno a datováno v tiráži tužkou. Přeložil Josef Hrůša. Dřevoryty Michael Florian. Typografická úprava František Balcar. Celkem 1000 výtisků, z toho 400 číslovaných na antiku se suchou pečetí, zbytek na similijapanu. Tento výtisk nečíslován.
Bubla 7016.
První vydání. Výborný stav.
Bibliofilie, Umělecká vazba
Bibliofilie, Umělecká vazba
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)