(vazba) Putování s oslicí do hor.

Stevenson, Rober Louis (1850 - 1894)

Brno, Jan V. Pojer, 1948. Atlantis svazek 71. OBr., karton s aplikovaným dřevorytem, ručně šitý kapitálek, papírová obálka vevázána. Kartonové pouzdro s okýnkem. 180 (7) s. Vázalaa Eva Tobišková, vazba I IV/2007. Signováno a datováno v tiráži tužkou. Přeložil Josef Hrůša. Dřevoryty Michael Florian. Typografická úprava František Balcar. Celkem 1000 výtisků, z toho 400 číslovaných na antiku se suchou pečetí, zbytek na similijapanu. Tento výtisk nečíslován.

Bubla 7016.

První vydání. Výborný stav.

Putování s oslicí do hor.

Bibliofilie, Umělecká vazba

500 Kč (591 Kč)