Konvolut dvou kreseb.
1. Hoffmeister: Lety proti slunci. Originální kresba perem tuší 29,3 x 22,5. Uprostřed napsán text tužkou, nesignováno. 2. Ludvík a Milan Kunderovi. Koláž 11 x 23,2 cm, signováno vpravo dole tužkou, uprostřed napsán název. Nedatováno. Obě kresby v jedné paspartě s fóliemi.
Kresby, Skupina Ra
Kresby, Skupina Ra
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)