Istler, Josef (1919 - 2000)

Barevná litografie 30 x 23 cm. Signováno a datováno vpravo dole Istler 76. List č. 37/54. Pasparta s ochrannou fólií.

Chagall IV., str. 100 - 101.

3 000 Kč (3 545 Kč)