Barevná litografie 30 x 23 cm. Signováno a datováno vpravo dole Istler 76. List č. 37/54. Pasparta s ochrannou fólií.
Chagall IV., str. 100 - 101.
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)