Caesar.
Barevný dřevoryt 26 x 20 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 50/44. Tisk na ručním papíře. Pasparta.
Chagall II., str. 268.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.3, 26. 10. 2018 19:49