Fantazie.
Dřevoryt s podtiskem 17 x 10,2 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Dalibor Chatrný 65. List č. 25/230.
Chagall IV., str. 100 - 101.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)