Fantazie.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Dřevoryt s podtiskem 17 x 10,2 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Dalibor Chatrný 65. List č. 25/230.

Chagall IV., str. 100 - 101.

Fantazie.

150 Kč (177 Kč)