Konvolut dvou linorytů.

1. Krajina s vraždou slečny Š. Linoryt 19 x 19 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře tužkou A. Mikulka dnes 1972. V desce signováno State Luis. Tisk na zeleném japanu. 2. 1972: Únos Teny a Marthy Leukippových. Pressphoto: State Louis. Ručně kolorovaný linoryt 17,8 x 30,5 cm. Signováno vpravo dole červenou pastelkou a dole uprostřed tužkou. Signatura tužkou přeškrtnuta. Vpravo nahoře v desce signatura State Louis. Rok 1972. No. 3. Tisk na japanu. Obě grafiky v jedné paspartě, ochranná fólie.

Konvolut dvou linorytů.

2 500 Kč (2 954 Kč)
2 900 Kč (3 426 Kč)

Dražitel č.3, 27. 10. 2018 10:20