Vzpomínky.

Škarohlíd, Jaroslav (1925)

Originální kresba tužkou 27,5 x 22,5. Signováno a datováno tužkou uprostřed Škarohlíd 1995. Pasparta.

Vzpomínky.

700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.3, 25. 10. 2018 10:50