Zátiší.
Kombinovaná technika 17,7 x 14,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou M. Stuchlík 85. List č. 57/65. Tisk na ručním papíře.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)