Gramofon.

Suchánek, Vladimír (1933 - 2021)

Barevná litografie 23,4 x 15,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo značkou. Datováno v desce vlevo dole 1/X 1981 s věnováním: Jirkovi Vladimír. List č. 13/XXX.

Chagall XV, str 194 - 195.

Gramofon.

14. 4. 2019 00:02

700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:57