Novotného lávka.
Barevná akvatinta 24,8 x 30,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno a signováno vpravo dole v desce Rok 1919. Pasparta.
Chagall XV, str. 145 - 146.
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.25, 13. 4. 2019 19:19