(akvarel) Lesní knížka.

Sovová, Lucie (1891 - 1962)

Česká Třebová, F. Lukavský, 1929. Edice F. Lukavského svazek 24. OBr., 51 (1) s. Obálka, orig. linoryt, dřevoryt na titulním listě a grafická úprava Cyril Bouda. Ve frontispisu originální barevný akvarel Ex libris Dana Siblíková od Cyrila Boudy. Signováno a datováno vlevo dole černým perem C. Bouda 1957. Vloženo věnování autorky z 28.1. 1957. Celkem 500 číslovaných výtisků, z toho 440 na antiku, 30 na ručním pap. Fabriano a 30 na ručním papíře van Gelder. Tento výtisk č. 416.

Lesní knížka.

600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.23, 13. 4. 2019 19:38