Doma je doma.
Bez místa vydání (Praha), n. vl., 1977. Edice folio svazek 4. OBr. Soubor osmi barevných litografií ca 22,5 x 17 cm. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno. Výtisk č. 21/100.
Chagall XII., str. 350 - 352.
4 900 Kč (5 789 Kč)
4 900 Kč (5 789 Kč)