(raznice, Bílek František) O původu Jednoty bratrské a řádu v ní.
Praha, Karel Reichl, 1928. Špalíček svazek V. Clkož. vazba s ražbou, zlatá ořízka, košilka, kartonové pouzdro. 210 (1) s. Novodobá košilka a pouzdro. Úprava textu, doslov a poznámky Otakar Odložilík. Ilustrace ve frontispisu signovaná a datovaná vlevo dole v desce a návrh vazby František Bílek. Vázal Antonín Tvrdý. Celkem 1225 výtisků, z toho č. I - XXV na papíře Zanders, č. 1 - 100 na japonu, zbytek na antiku. Výtisky na Zandersu a japonu číslovány. Tento výtisk na antiku, nečíslován.
Sáňka 1269.
Unikát.
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
Dražitel č.21, 4. 6. 2016 22:35