(Tichý František) Dítě tak samo.

Stevenson, Rober Louis (1850 - 1894)

Praha, b.n. (Jitka Fučíková), 1956. OBr., volně vložené archy. 34 (1) s. Tři orig. suché jehly František Tichý. Frontispis signovaný a datovaný tužkou. Vybral a přebásnil Vladimír Thiele. Typografická úprava František Řepa. Pamětní tisk k šedesátinám Františka Tichého. Neudaný počet výtisků. Tento výtisk na ručním papíře Holland Pannekoek.

Bubla 7015.

Dítě tak samo.

3 700 Kč (4 372 Kč)