(Tichý František) Dítě tak samo.
Praha, b.n. (Jitka Fučíková), 1956. OBr., volně vložené archy. 34 (1) s. Tři orig. suché jehly František Tichý. Frontispis signovaný a datovaný tužkou. Vybral a přebásnil Vladimír Thiele. Typografická úprava František Řepa. Pamětní tisk k šedesátinám Františka Tichého. Neudaný počet výtisků. Tento výtisk na ručním papíře Holland Pannekoek.
Bubla 7015.
3 700 Kč (4 372 Kč)
3 700 Kč (4 372 Kč)