Emporium - MCMXXXIX. Muž čtoucí z knihy opřen o pluh, v pozadí odcházející bouře.
Lept 13,9 x 10 cm. Signováno vpravo dole, nedatováno. Rok 1938. Pasparta.
Žižka 852.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
Dražitel č.11, 30. 5. 2016 17:41