(Roučka Pavel) Malá slavnost.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1983. Edice 44. OBr., volně vložené archy, nestr. (17 s.). Čtyři barevné litografie Pavel Roučka. Všechny litografie signovány tužkou uprostřed, jedna číslována. Typografie Bohuslav Blažej. V tiráži podpis Karla Sýse. Výtisk č. 113/145.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.22, 13. 4. 2019 14:54