(vazba, Čápová Hana) Čaj u Jana Perůtky.
Zlín-Louky, Jan Perůtka, 2007. Clkož. vazba s aplikací a zlacením, kapitálek, polokožené pouzdro. Nestr. (17 s.). Vázal Jan Perůtka v březnu 2019. Signováno v tiráži tužkou a značkou na předsádce. Tři kombinované techniky signované tužkou Hana Čápová. Tisk u příležitosti dvacetiletého provozování uměleckého řemesla knihvazačem. Celkem 50 číslovaných výtisků na papíře Conqueror Stonemarque. Tento výtisk č. 45.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
Dražitel č.26, 13. 4. 2019 19:42