(vazba, Velčovský Josef) Snící žena.

Suk, Ivan

Letovice, Pavel Janík, 2019. Plkož. vazba s aplikací kůže a zlacením, kapitálek, polokožené pouzdro. Nestr. (5) s. Vázal Jan Perůtka v březnu 2019. Signováno v tiráži tužkou a značkou na předsádce. Ve frontispisu barevná litografie Josefa Velčovského signovaná a číslovaná tužkou. Grafická úprava Jan Perůtka. Celkem 17 číslovaných výtisků na papíře Excudit. Tento výtisk č. 9 !

Snící žena.

3 000 Kč (3 545 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)

Dražitel č.26, 13. 4. 2019 19:39