Konfiskace.

Svolinský, Karel (1896 - 1986)

Dřevoryt 12,4 x 8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo v desce. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV, str. 288 - 289. Thiele str. 26.

 Grafický list použit v knize Asselineau, Charkes: Peklo milovníka knih. Praha, Arthur Novák, 1928. Novákova Stovka svazek 10.

Konfiskace.

200 Kč (236 Kč)