Konfiskace.
Dřevoryt 12,4 x 8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo v desce. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV, str. 288 - 289. Thiele str. 26.
Grafický list použit v knize Asselineau, Charkes: Peklo milovníka knih. Praha, Arthur Novák, 1928. Novákova Stovka svazek 10.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)