Trávy.
Lavírovaná kresba tuší 25,3 x 16 cm. Signováno a datováno vpravo dole V. Zykmund 60.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.22, 13. 4. 2019 23:07