Most s kolotočem.
Barevná litografie 10,5 x 8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rám, pasparta, sklo.
Chagall I., str. 165 - 166.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.13, 4. 6. 2016 16:26