Veterán 1908.

Lhoták, Kamil (1912 - 1990)

Barevná serigrafie 10,6 x 15,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole v desce a vlevo dole tužkou K. Lhoták 83. List k 75. výročí založení SČB, věnuje přededa Dr. František Dvořák. Rám, pasparta, sklo. Vzadu nalepen text a podpis Františka Dvořáka.

Šteffek G 468.

Veterán 1908.

1 500 Kč (1 772 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)

Dražitel č.13, 1. 6. 2016 19:38