PF 1978 Dr. M. Novotný. Muž s deštníkem.
Barevná litografie 7,7 x 10,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 77.
Šteffek 81.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
913 Kč (1 079 Kč)
913 Kč (1 079 Kč)
Dražitel č.6, 29. 5. 2016 23:41