P.F. 1983 ! Dr. M. Novotný. Raketa s vrtulí.
Barevná litografie 11,9 x 8,7 cm. Signováno a datováno uprostřed tužkou K. Lhoták 82.
Šteffek 109.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
2 222 Kč (2 625 Kč)
2 222 Kč (2 625 Kč)
Dražitel č.1, 27. 5. 2016 11:45