Ex libris Dr. F. Dvořáček. Jehlan a míč v krajině.

Lhoták, Kamil (1912 - 1990)

Zinkografie 6,4 x 8,2 cm. Signováno a datováno v desce Kamil lhoták 84.

Šteffek 25.

175 Kč (207 Kč)
333 Kč (393 Kč)

Dražitel č.1, 27. 5. 2016 11:46