Dr. Frant. Páta MCMXXXIV. Novoročenka. Scéna ze zámeckého parku v Litomyšli.
Litografie 19,8 x 11,6 cm. Signováno vlevo dole v desce a vpravo dole tužkou. V pravém dolním roku Herrmannova datumka: 8. I. 1934. Na zadní straně napsána adresa Dr. Páty černým perem.
Žižka 749.
1. 12. 2019 00:02
1. 12. 2019 00:02
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57