V altánku.
Litografie s podtiskem 17,8 x 11,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 32/40.
Páleníček 474.
1. 12. 2019 00:04
1. 12. 2019 00:04
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
525 Kč (620 Kč)
525 Kč (620 Kč)
Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:59