V altánku.

Švabinský, Max (1873 - 1962)

Litografie s podtiskem 17,8 x 11,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 32/40.

Páleníček 474.

V altánku.

1. 12. 2019 00:04

500 Kč (591 Kč)
525 Kč (620 Kč)

Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:59