Soubor tří grafických listů.
Bez místa vydání, n.vl., 1973. OBr. Vloženy tři barevné lepty. Vše signováno a datováno tužkou vpravo dole. Exemplář č. 3.
Chagall XVI., str. 197.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.21, 30. 11. 2019 15:52