Soubor tří grafických listů.

Škarohlíd, Jaroslav (1925)

Bez místa vydání, n.vl., 1973. OBr. Vloženy tři barevné lepty. Vše signováno a datováno tužkou vpravo dole. Exemplář č. 3.

Chagall XVI., str. 197.

Soubor tří grafických listů.

600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.21, 30. 11. 2019 15:52