ExL: J.W.
Linoryt 5,6 x 3,6 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Tisk na krémovém papíře.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.1, 30. 11. 2019 15:12