Kokr kokr korhák! Kdo chce dostat na rypák?
Linoryt 8,5 x 8,2 cm. Signováno modrým perem dole uprostřed. Datováno modrým perem nahoře uprostřed. Rok 1970. Tisk na japanu. Červená varianta.
Na obou horních rozích kousky lepenky z paspartování. Pravý dolní roh poškozen.
190 Kč (224 Kč)
190 Kč (224 Kč)
190 Kč (224 Kč)
190 Kč (224 Kč)
Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:05