Z filosofie Ladislava Klímy - IV.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 27,5 x 20,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1942. List z cyklu leptů Imagines more et ratione philospphorum.

Žižka 1002.

1. 12. 2019 00:05

500 Kč (591 Kč)
1 225 Kč (1 447 Kč)

Dražitel č.26, 1. 12. 2019 00:00