Z filosofie Ladislava Klímy - IV.
Lept 27,5 x 20,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1942. List z cyklu leptů Imagines more et ratione philospphorum.
Žižka 1002.
1. 12. 2019 00:05
1. 12. 2019 00:05
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
1 225 Kč (1 447 Kč)
1 225 Kč (1 447 Kč)
Dražitel č.26, 1. 12. 2019 00:00