(autogram, Trnka Jiří) Maminka.
Praha, Československý spisovatel, 1954. České básně svazek 137. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, pap. obálka. 91 (2) s. Obálka, vazba a ilustrace Jiří Trnka. Typografická úprava Zdenek Seydl. Podpis Jaroslava Seiferta na titulním listě.
První vydání. Obálka ušpiněna, ve hřbetě natržena.
Signované knihy
Signované knihy
225 Kč (266 Kč)
225 Kč (266 Kč)