Milenci.
Kresba červeným perem 26,5 x 17,6 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
Kresby, Skupina Ra
Kresby, Skupina Ra
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)