Milenci.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Kresba červeným perem 26,5 x 17,6 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Milenci.

1 200 Kč (1 418 Kč)