(autogram) Šel malíř chudě do světa.
Praha, Družstevní práce, 1949. Slunovrat svazek XXXIV. Plpl. vazba s kresbou, pap. obálka, 92 (2) s. Ilustrace Mikuláš Aleš. Typografická úprava, obálka a vazba Method Kaláb. Na titulním listě podpis Jarolsva Seiferta.
Obálka poškozena, fleky od vlhka.
Signované knihy
Signované knihy
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)