(autogram) Šel malíř chudě do světa.

Seifert, Jaroslav (1901 - 1986)

Praha, Družstevní práce, 1949. Slunovrat svazek XXXIV. Plpl. vazba s kresbou, pap. obálka, 92 (2) s. Ilustrace Mikuláš Aleš. Typografická úprava, obálka a vazba Method Kaláb. Na titulním listě podpis Jarolsva Seiferta.

Obálka poškozena, fleky od vlhka.

Šel malíř chudě do světa.

Signované knihy

200 Kč (236 Kč)