Ex Libris Máni Jančákové. Kvetoucí fuchsie.
Barevný dřevoryt 17 x 12,2 cm. Signováno a datováno vlevo dole v desce. Rok 1936.
Humplík 153.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)