Ex Libris Jiří Jiřička.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Dřevoryt 4,7 x 4,1 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1950.

Ex Libris Jiří Jiřička.

80 Kč (95 Kč)