Ex Libris Bohumil Nečas.

Roučka, Pavel (1942)

Barevná litografie 11,6 x 8 cm. Signováno tužkou dole  uprostřed, nedatováno. List č. 95/100.

Ex Libris Bohumil Nečas.

100 Kč (118 Kč)