Dívka nahoře bez (Jaro).
Barevná litografie 31,5 x 23,5 cm. Signováno tužkou dole uprostřed. Datováno vpravo dole tužkou 1989. Autorský tisk. Pasparta.
Chagall XXI., str. 122 - 123.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
Dražitel č.4, 28. 11. 2019 10:45