King Saul & Little David.

Linoryt 18,4 x 29,1 cm. Signováno vlevo dole modrou pastelkou, nedatováno. Tisk na šedém japanu. Montováno na karton.

King Saul & Little David.

1. 12. 2019 00:06

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 825 Kč (2 156 Kč)

Dražitel č.32, 1. 12. 2019 00:01