pf 78. Reichmannovi.
Originální fotografie 14,7 x 10,1 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.
Chagall XII., str. 292 - 293.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:06