pf 1979. Reichmannovi.

Reichmann, Vilém (1908 - 1991)

Originální fotografie 17,5 x 12,5 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.

Chagall XII., str. 292 - 293.

pf 1979. Reichmannovi.

500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:06