pf 1979. Reichmannovi.
Originální fotografie 17,5 x 12,5 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.
Chagall XII., str. 292 - 293.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:06