(autogramy) Vzpomínky na města kde jsem nikdy nebyl.

Kundera, Ludvík (1920 - 2010)

Bez místa vydání (Brno), n. vl., 1990. OBr. s reliéfním tiskem, volně vložené listy, nestr. (17 s.). Vložen reliéfní tisk Josefa Ruszeláka XXXIX. Signováno, datováno a číslováno tužkou. Na poslední straně otištěn dopis cestovatele Miroslava Zikmunda. Pod dopisem podpis modrým perem. Grafická úprava a obálka Josef Ruszelák. Na patitulu věnování básníka Bohumilu Illovi. Na obálce podpis Ludvíka Kundery modrým perem. 2. bibliofilské vydání k básníkovým sedmdesátinám. Tento výtisk č. 125/150.

Vzpomínky na města kde jsem nikdy nebyl.

Bibliofilie, Signované knihy

550 Kč (650 Kč)