(samizdat) Dvě studie o soudobé grafice.

Zhoř, Igor (1925 - 1997)

Brno, n. vl., 1981. OBr., 27 s. Vloženy dva grafické listy: suchá jehla od Olgy Čechové Studánka a barevná suchá jehla od Jiřího Hadlače Desideratio. Oba listy signovány, datovány a číslovány tužkou. Pod textem podpis Igora Zhoře modrým perem. Neudaný počet výtisků.

Dvě studie o soudobé grafice.

280 Kč (331 Kč)