(samizdat) Dvě studie o soudobé grafice.
Brno, n. vl., 1981. OBr., 27 s. Vloženy dva grafické listy: suchá jehla od Olgy Čechové Studánka a barevná suchá jehla od Jiřího Hadlače Desideratio. Oba listy signovány, datovány a číslovány tužkou. Pod textem podpis Igora Zhoře modrým perem. Neudaný počet výtisků.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)